Ако немате време за посета на теретана или едноставно финансиите не ви го дозволуваат тоа, немојте воопшто да се грижите.

Read more...

По само една недела ќе осетите разлика и ќе се чувствувате подобро!

Read more...

Тајната е едноставна: малку поинакви чучњеви!

Read more...

Крајно време е да се раздвижите малку и да направите нешто за вашето тело.

Read more...

Можеби планирате во некој момент да појдете на вежбање во теретана или барем на прошетка во природа, но додека ги правите големите планови кои никако да ги остварите, можете малку да се раздвижите во вашата дневна соба!

Read more...

Многумина сметаат дека тенката заводлива половина се должи на генетиката, но сепак до неа можете да дојдете и со редовно вежбање.

Read more...

Ви претставуваме одличен тренинг кој буквално ќе го разгори вашиот метаболизам така што ќе ви овозможи многу побрзо да трошите калории, а со тоа и да слабеете.

Read more...

Задната ложа и задникот се најкритичните делови кога станува збор за вежбањето, но оваа вежба ќе ви помогне да го надминете овој проблем.

Read more...

Тибетанската утринска гимнастика го подмладува духот и претставува вистинско енергетско освежување.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Хотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел лоциран на самиот кеј на Охридското езеро. ...