loading...

Во ова кратко видео на идеален начин се прикажани многу ефикасни вежби кои ќе го раздвижат вашето тело и ќе го подобрат неговиот тонус за многу кратко време.

Read more...

Ако немате време за посета на теретана или едноставно финансиите не ви го дозволуваат тоа, немојте воопшто да се грижите.

Read more...

По само една недела ќе осетите разлика и ќе се чувствувате подобро!

Read more...

Тајната е едноставна: малку поинакви чучњеви!

Read more...

Крајно време е да се раздвижите малку и да направите нешто за вашето тело.

Read more...

Можеби планирате во некој момент да појдете на вежбање во теретана или барем на прошетка во природа, но додека ги правите големите планови кои никако да ги остварите, можете малку да се раздвижите во вашата дневна соба!

Read more...

Многумина сметаат дека тенката заводлива половина се должи на генетиката, но сепак до неа можете да дојдете и со редовно вежбање.

Read more...

Ви претставуваме одличен тренинг кој буквално ќе го разгори вашиот метаболизам така што ќе ви овозможи многу побрзо да трошите калории, а со тоа и да слабеете.

Read more...

Задната ложа и задникот се најкритичните делови кога станува збор за вежбањето, но оваа вежба ќе ви помогне да го надминете овој проблем.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО