„30 day Shred" е програма за вежбање на познатата фитнес инструкторка и судија во популарното шоу "The Biggest Loser", Џилиен Мајклс, со помош на која можете буквално да го извајате своето тело.

Read more...

Доколку сакате да се подготвите за летните денови кои следуваат и да блескате во вашите бикини, послушајте ги советите на ангелите на Викторија Сикрет, Џасмин Тукс и Лили Елдриџ.

Read more...

vezhbi

Некои вежби навистина добро може да влијаат на вашето ментално здравје.

Read more...

jenifer1 cr

Овој познат тренер ги споделил и своите тајни и препораки како можете да добиете прекрасен задник со совршени пропорции без да имате славен тренер.

Read more...

kafe1 cr

Според експертите најдобро е да се прават чучнувања, без користење на дополнително оптоварување, исто така склекови, стомачни без подигнување на `рбетот од подлогата, како и подигнување на телото и нозете лежејќи на градите.

Read more...

Дури и оние кои постојано се жалат дека немаат време за вежбање, веќе нема да имаат изговор затоа што за оваа вежба се потребни само 30 до 60 секунди

Read more...

Убавата Галинка Миргајева се прослави на интернет поради неверојатната сличност со популарната холивудска актерка и видео снимките кои го откриваат секој детаљ од нејзината совршена фигура.

Read more...

Кликнете плеј и почнете со вежбање...

Read more...

10 причини поради кои жените треба да трчаат

Read more...

Џенифер Кинг има 50 години и изгледа подобро од повеќето девојки половина помлади од неа.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?