Тајната е едноставна: малку поинакви чучњеви!

Read more...

Крајно време е да се раздвижите малку и да направите нешто за вашето тело.

Read more...

Можеби планирате во некој момент да појдете на вежбање во теретана или барем на прошетка во природа, но додека ги правите големите планови кои никако да ги остварите, можете малку да се раздвижите во вашата дневна соба!

Read more...

Многумина сметаат дека тенката заводлива половина се должи на генетиката, но сепак до неа можете да дојдете и со редовно вежбање.

Read more...

Ви претставуваме одличен тренинг кој буквално ќе го разгори вашиот метаболизам така што ќе ви овозможи многу побрзо да трошите калории, а со тоа и да слабеете.

Read more...

Задната ложа и задникот се најкритичните делови кога станува збор за вежбањето, но оваа вежба ќе ви помогне да го надминете овој проблем.

Read more...

Тибетанската утринска гимнастика го подмладува духот и претставува вистинско енергетско освежување.

Read more...

Прекрасната актерка Кира Најтли неколку пати беше обвинета дека е преслаба и анорексична па секој пат мораше да се брани дека јаде доволно и дека се е во генетиката.

Read more...

Криси Тајген е горда на своето секси тело кое не е преслабо и има таман онолку облини колку што е потребно. Таа го откри начинот на својата исхрана и вежбите куи се главните виновниот за нејзиниот изглед.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Почуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери... ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...
Хотелот "КАМНИК" е лоциран на влезот од градот оддалечен само 10 минути возење до центарот на Скопје. ...
Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Преубав ресторан во близнина на Манастирот Св. Наум Охридски