„Fitness Blender“ креираа кардио тренинг кој можете да го изведувате во домашни услови и за кој не ви е потребна никаква опрема.

kardio1

Вклучените вежби во оваа програма ќе го натераат вашето тело побрзо и поефикасно да ги согори непотребните масти. Тренингот трае околу 25 минути, а за одлични резултати е потребно секој ден да го практикувате. На почеток можете да го изведувате полесниот начин на вежбите кој е прикажан во видеото, но за околу една недела обидете се да го дадете својот максимум и резултатите ќе бидат неизбежни.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?