Згодната фитнес инструкторка Јулија Гилас покажува вежби кои ќе ви помогнат да добиете совршен задник.

Во едно провокативно видео објавено на Инстаграм таа го покажува својот задник и објаснува дека мораме да направиме нешто да ги размрдаме мускулите, бидејќи постојано седиме.  Таа препорачува да се внесуваат протеини, да се прават чучњеви и да се прават специјални вежби наменети за задникот, кои ги покажува на видеото подолу.

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?