FaceBook  Twitter  

Во ова кратко видео на идеален начин се прикажани многу ефикасни вежби кои ќе го раздвижат вашето тело и ќе го подобрат неговиот тонус за многу кратко време.

Овие вежби ќе ви помогнат да ја зголемите мускулната маса и да ги стопите масните наслаги употребувајќи ги сите групи на мускули.

Ако ги изведувате вежбите со брзо темпо ќе добиете многу интензивна програма за вежбање со која се трошат калории во рекорден рок. Погледнете го видеото каде што е прикажано како правилно да ги изведувате вежбите за да не го нарушите интегритетот на формата на телото и да се заштитите од несакани повреди.

Извор: fashion.hr

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.
Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева... ...
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...