FaceBook  Twitter  

Ако немате време за посета на теретана или едноставно финансиите не ви го дозволуваат тоа, немојте воопшто да се грижите.

До совршено затегнато тело и топ форма можете да дојдете и со вежбање во удобноста на вашиот дом! Едноставно пуштете го видеото подолу и почнете со вежбањето. Со добра волја и упорност резултатите ќе бидат видливи за многу кратко време.

Извор: cosmopolitan.rs

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.
Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева... ...
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...