Заборавете на мрзеливоста и правете ги овие 9 вежби секој втор ден

Целта на овој домашен тренинг е симнување на салото од стомакот и намалување на половината. Тренингот се состои од 9 вежби. За секоја е потребно да издвоите по 30 секунди. Резултатите ќе бидат видливи само ако сте упорни и вредни. Заборавете на мрзеливоста и подгответе се за летото! Како да ги правите вежбите ќе видите во видеото што следува и имајте на ум дека истото досега е прегледано над 26 милиони пати!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?