Со овие вежби воедно ќе ги затегнете и вашите бутови, а со редовно вежбање за многу краток период ќе дојдете до фантастични резултати.

Ако сакате да имате подигнат и затегнат задник (а која не би сакала, кога ТИЕ постојано навиваат за нив! ) не морате да давате многу пари за теретана и личен тренер. Доволно е да ги следите упатствата во ова видео! Вики покажува како сами дома можете да правите ефикасни вежби за да го подигнете задникот. Воедно ќе го затегнете и бутовите, а со редовно вежбање ќе дојдете до фантастични резултати.

Па, потребни ви се само 15 минути дневно месец дена, и нема да се покаете!

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?