Многу жени не се задоволни од својата линија која се должи не само на честите посети на кујната (или рестораните), туку и на долгото седење пред компјутер.

Read more...

Можеби звучи неверојатно, но вистина е - можете да согорите дури 150 калории (колку што содржат на пример 1,5 парче леб или 1,5 банана) за само 8 минути!

Read more...

Рамен стомак, витки нозе, исправен грб, дефинирани раце ...

Read more...

Неодамна е спроведено истражување на испитаници со прекумерна тежина со цел да се утврди кој метод на губење на тежината ќе даде најдобри резултати.

Read more...

Женското тело во облик на песочен часовник повторно е хит во последниве години - и тоа со главен акцент на цврст, стегнат и кренат задник, односно „бразилски“ задник, кој им стана опсесија на илјадници жени низ целиот свет.

Read more...

Како вашиот задник да го донесете до совршенство....

Read more...

Како да ја добиете толку посакуваната тенка половина?

Read more...

Денес ќе ви ги претставиме најефикасни вежби со кои ќе ги опфатите најкритичните подрачја на телото.

Read more...

По вашиот редовен тренинг, предлагаме да направите и неколку дополнителни вежби за затегнување на мускулите на задникот и стомакот.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година