Познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ има специјално мени кое му овозможува повеќечасовни тренинзи и исцрпни натпревари.

Read more...

Постојано се повторува дека најдобро е да се ослаби со урамнотежена диета и физички активности, но за тоа е потребно подолго време, а некогаш навистина ни се брза и сакаме за што е можно пократко време да дојдеме до витка линија.

Read more...

Иако многу луѓе сметаат дека компирите гојат, сепак тоа не е вистина, ако се подготват на вистинскиот начин, со што е можно помалку масло или путер.

Read more...

Дали сакате на крајно едноставен начин да се решите од оние неколку килограми што ги собравте во изминативе неколку месеци?

Read more...

Оригиналната Диета со ориз е крерана во 1939 година од др. Вoлтер Кемпнер ...

Read more...

Следува антицелулитна диета која што го решава проблемот на целулитот така што ги топи масните наслаги на точно определено место.

Read more...

Ако сте љубители на јагоди а воедно и сакате да се ослободите од некој килограм, можете да ја пробате диетата со јагоди со која за 4 дена ќе се ослободите од 3 килограми и тоа без дополнителни физички активности.

Read more...

Ако имате само неколку килограми вишок, прилагодете ја оваа диета и спроведете ја во поблага варијанта која ќе биде соодветна за вас.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
Барем за еден миг ќе можете да се вратите во нашето Македонско минато ...
Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...