Кога ќе ја видите Кендис Свинпоул, преубавиот ангел на Викторија, не можете а да не се запрашете што прави за да изгледа така прекрасно.

Кога ќе ја видите Кендис Свинпоул, преубавиот ангел на Викторија, не можете а да не се запрашете што прави за да изгледа така прекрасно. Дали станува збор за некоја специјална диета, фитнес програма, или пак се е до гените ...

Ако сакате да тргнете по нејзините стапки и да го промените своето тело во позитивна насока, ви ја откриваме нејзината тајна – на линкот подолу ќе можете да видите како таа и нејзиниот тренер Џастин Гелбенд вежбаат во теретана и работат на секој дел од нејзиното тело! Значи, сепак си треба работа и само работа, нема никакви волшебни рецепти.

Погледнете го видеото тука и пробајте да согорите некоја калорија повеќе...

Вауу.. Кандис ни покажа зошто е ангел. Кликни тука или на сликата погоре и дознај ја нејзината тајна!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?