Наоми Кембл, една од најуспешните манекенки и модели на сите времиња, навистина не се менува.

 

На својот профил на Инстаграм објави две фотографии: една до друга. Едната од 1992 година, а другата од 2017 година.

naomi
Дали ви се верува дека за 25 години воопошто не се променила? Кембл сега изгледа како да има исто години како и во 1992 година. Не е тајна дека таа користеше услуги на естетската хирургија, но и не само тоа. Таа е веројатно единствената кај која тие промени, посебно на лицето, воопшто и не се гледаат

city guide

МЕСТА КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОСЕТИТЕ

Повелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
BEST WESTERN Hotel Turist e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели BEST WESTERN. ...
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.