Jeлена Карлешува има двајца помлади браќа - еве како изгледаат...

Karleusha naslovna

Познатата поп-ѕвезда Јелена Карлеуша лани со семејството и пријателите прослави 10 години љубов со сопругот Душко Тошиќ, а помеѓу гостите беа и нејзините двајца браќа. Родителите на Карлуша Драган Карлуша и Дивна се разведени, а Драган од вториот брак ги има синовите Иван Карлеуша (25) и Никола Карлуша (16), кои неверојатно личат на татко им. Еве како изгледаат браќата на познатата пејачка.

city guide

МЕСТА КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОСЕТИТЕ

Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...